03128151058
 • Slide1
  İzolasyon malzemesi
 • Slide2
  İzotop Membran Makinesi
 • Slide3
  İzotop Membran Makinesi
 • Slide4
  İzotop Membran
 • Slide5
  İzotop Membran Makinesi
 • Slide6
  İzotop Membran Makinesi
  İZOTOP WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ...

  Firmamız,kurumsal bir yapıda, her türlü detay çözümlerini hayata geçirilebilmesi düşüncesiyle yalıtım malzemeleri imalatına başlamıştir. Firmamız en yüksek teknolojiyi kullanarak ve en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışı ile çalıştığı her konuda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamik, kurumsal kimlik yapısını geliştirerek tüm çalışmalarını yüksek kalite güvencesi standartlarında gerçekleştirmektedir.

 

İZOTOP MEMBRAN  olarak firmamız zengin iş hacmi ve profesyonel ekibi ile su yalıtım sektöründe hizmet vermekte olup edinmiş olduğu iş tecrübesi ile yurt içi ve yurtdışında geniş müşteri portföyüne sahiptir.


MİSYONUMUZ

 

Hizmette kaliteyi vazgeçilmez unsur kabul etmek,Karar mekanizmasını bilgi ve tecrübe destekli yürütmek ve geliştirmek,Teknolojiyi şirketimiz birimlerine adapte ederek klasik çözümler yerine en etkin çözümleri geliştirmek,Hizmette kalite kotamızı hep daha ileri noktalara taşımak ve sürekliliği sağlamak,Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinden , herzaman daha üstün sonuçlara ulaşmak.


VİZYONUMUZ

 

İZOTOP MEMBRAN  olarak müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunarken su yalıtım sektöründe etkin ve teknolojik çözümler üretebilmek için yenilikleri sürekli takip etme prensibinden hiç ödün vermeyerek yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yeralacaktır.

 


 

 Firmamız her bölgenin seçkin firmalarıyla çalışmayı kendine prensip edinmiştir..